Wykonywane usługi

Usuwanie zagrożeń: sople, śnieg

W okresie zimowym w naszej ofercie pojawiają się usługi mające na celu usuwanie zagrożenia zdrowia i życia obiektów oblodzonych i zaśnieżonych polegającej na natychmiastowym usunięciu złogów śniegu z dachów płaskich i ze spadem, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Ta usługa zastosowanie ma we wszystkich branżach zarówno sklepów, hal sportowych czy targowych budynkach mieszkalnych i biurowych. W zakres tej usługi wchodzi: zbijanie sopli, pomiar grubości pokrywy śnieżnej, likwidowanie nawisów śnieżnych i śnieżno-lodowych, montaż śniegołapów, wedle polskiego prawa obowiązek odśnieżania dachu spoczywa na zarządcach i właścicielach budynków.

Pielęgnacja zieleni: podcinanie, formowanie,przycinanie, wycinanie drzew

Świadczymy również usługi polegające na pielęgnacja zieleni, czyli podcinanie, formowania, przycinanie oraz likwidacja drzew. Oferujemy profesjonalną i dokładną wycinkę drzew i krzewów. W zależności od potrzeb prowadzimy zróżnicowane działania, w tym: przycinanie gałęzi zwiększając dostępność światła, pielęgnacja i korekcja – przywracanie drzewom i krzewom właściwego wyglądu, udrażnianie drogi poprzez wycinkę lub przycinkę, wycinanie drzew w sytuacjach, gdy drzewa zagrażają bezpieczeństwu lub mogą spowodować awarię oraz gospodarowanie odpadów – oczyszczania terenu po wycince lub przycince.

Ocieplanie ścian zewnętrznych, rynny spustowe

Posiadamy grono doświadczonych pracowników, którzy zadbają o Państwo ciepło w domach lub biurach.  Ocieplanie zewnętrznych ścian jest  doskonałym pomysłem na zmniejszenie utraty ciepła przez nieszczelny budynek, tym samym znaczne obniżenie kosztów jego ogrzewania. W ofercie posiadamy usługę ocieplania ścian zewnętrznych innymi metodą izolacji termicznej przy pomocy płyt styropianowych.
Zajmujemy się również montażem całego systemu rynien spustowych zarówno poziomych i jak i pionowych, gdyż każdy budynek powinien mieć system rur magazynujących wody opadowe spływające z dachu.
Gwarantujemy terminowe i niezawodne wykonanie powierzonego nam zadania.

Montaż anten telewizyjno-radiowych

Niejednokrotnie anteny telewizyjne, aby dobrze odbierać sygnał zamontowane muszą być na dachach lub na najwyższych partiach budynku, dlatego też montujemy i ustawiamy antenę na przygotowanym maszcie lub uchwycie. W zakresie tej usługi przygotowujemy do podłączenia także końcówki kabli antenowych i zabezpieczamy kabel koncentratyczny na maszcie.

Prace przy konstrukcjach stalowych, kratownicach, wiaduktach, wiatach, halach stalowych

Posiadamy doświadczenie w pracach przy konstrukcjach stalowych, wiaduktach, wiatach i wysokich halach stalowych. Posiadany przez nas sprzęt do zadań specjalnych pozwala nam na skuteczną i swobodną pracę, także w miejscach trudno dostępnych i dosyć skomplikowanych.

Prace na planie filmowym

Cechuje nas niezawodność i rzetelność, co docenili wielokrotnie producenci filmowi, którzy zatrudnili nas do pracy na planach filmowych. Szczególnie przydatne okazują się podnośniki koszowe, dzięki którym udało się zrealizować niesamowite kadry i fotografie. Z przyjemnością realizujemy tego rodzaju zlecenia i gwarantujemy bezawaryjność sprzętu, co pozwala na uniknięcie jakichkolwiek opóźnień na planie filmowym lub fotograficznym.

 

Montaż, konserwacja reklam i banerów, telebimów, wyklejanie bilbordów

Oferujemy kompleksowy, profesjonalny montaż oraz konserwację reklam, bannerów, telebimów, a także wyklejanie billboardów. Jeżeli szukają Państwo niezawodnej firmy do zamontowania lub naprawy reklamy, to my właśnie do takich należymy. Doradzimy, naprawimy i zamontujemy.

 

Mycie okien, mycie i konserwacja elewacji

Wiemy jak istotny jest wygląd zewnętrzny budynków biurowych, ale i prywatnych domów, dlatego też w do naszej oferty dołączyliśmy mycie okien w tym również dachowych oraz mycie i konserwację zewnętrznej elewacji. Posiadamy niezbędny sprzęt do usuwania zwykłego powierzchownego zabrudzenia, ale również naloty, typu grzyby, glony, kurz, osad, zacieki, czy mchy.
W naszej ofercie posiadamy wysokiej, jakości środki chemiczne, których używa się do impregnacji elewacji budynku za pomocą specjalnych pomp wysokociśnieniowych. Urządzenia te mają zastosowanie do powierzchni betonowych, ceglanych, klinkierowych, z kamienia naturalnego, tynkowe na ociepleniu, siding oraz powierzchnie blachowe.

 

Konserwacje i montaż trakcji elektrycznej wraz z transformatorami

Naprawę lub montaż trakcji elektrycznej oraz pracę w pobliżu transformatorów,
w ramach montażu trakcji elektrycznej: montujemy elementy składowe linii trakcyjnych, Montujemy wszelkie elementy układu sterowania, Diagnozujemy, lokalizujemy i likwidujemy uszkodzenia na liniach, Dokonujemy pomiarów parametrów urządzeń, Instalujemy i montujemy transformatory energetyczne, Dokonujemy kotwienia sieci zasilających, Prowadzimy dokumentację prac

 

Konserwacja i montaż oświetlenia zewnętrznego

Jeżeli doszło do uszkodzenia oświetlenia zewnętrznego, jeden z elementów stracił żywot lub oświetlenia zewnętrznego nie ma wcale, warto zgłosić się do nas. Świadczymy usługi z zakresu montowania oświetleń wolno stojących lub mocowanych ich na obiektach.

 

Prace dekarskie, blacharskie, czyszczenie kominów, przegląd wentylacji, klimatyzacji

Specjalizujemy się w pracach na wysokościach gdzie dzięki naszemu doświadczeniu wszystkie elementy do siebie pasują, dlatego realizujemy zlecenia polegające na: układania dachówki, jej naprawy i konserwacji ze szczególną dokładnością, zajmujemy się również czyszczeniem i udrożnianiem kominów, dokonujemy gruntownego przeglądu i czyszczenia wentylacji oraz klimatyzacji.